top of page

Dzień Dziecka

To już za kilka dni. Przypominamy o tej wspaniałej okazji, albowiem przecież każdy z nas nosi w sobie dziecko.

Jeśli chcecie obdarować swoja pociechę czymś wyjątkowym co zostanie z nią na lata... książka zawsze jest dobrym i trafionym pomysłem!


Wydawnictwo ARTI ma w swojej ofercie różnorodne książki. Wśród wielu pięknie ilustrowanych i ciekawych tytułów dla młodszych czytelników szczególnej Państwa uwadze polecamy książeczki obfitujące w ciekawe historyjki:


- "Bardzo straszna noc"

- "Nie, nie nie!"

- "Tomek staje się eko"

- "To chce mnie zjeść"

- "Jak zdenerwować mamę"

- "Berta i żabi chór"


Wśród naszych książek znajdą Państwo również bajki klasyczne okraszone barwnymi ilustracjami. Te bajki to idealny pomysł na wspólnie spędzony wieczór z dzieckiem. Maluchy odkryją zachwycające bajkowe historie, a nieco starsze dzieci chętnie przypomną sobie swoje dzieciństwo kiedy wsłuchają się w takie opowieści jak:


- "Bambi"

- "Brzydkie kaczątko"

- "Calineczka"

- "Czerwony kapturek"

- "Kopciuszek"

- "Kot w butach"

- Pinokio"

- "Piotruś Pan"

- "Trzy małe świnki"

- "Wilk i siedem koźlątek"
Z tej okazji pragniemy również przedstawić naszą bestsellerową serię dla najmłodszych milusińskich - "Magiczne słowa Leopolda".

To jest seria 4 książeczek, które zawierają krótkie opowiastki o sytuacjach w jakich należy używać takich słów jak proszę, dziękuję czy przepraszam. Leopold w piękny i łatwy sposób uczy dzieci jak przydatna w codziennym życiu okazuje się znajomość tych magicznych słów.


Kolejna niezwykle popularna i poczytna seria dla maluchów to "Dziecięce uczucia". Piękna i pouczająca seria krótkich historyjek jak radzić sobie z różnymi emocjami, czasem nawet z tymi trudnymi. Treści i wspaniałe ilustracje 8 książeczek z tej wyjątkowej serii przypadła do gustów naszym młodym czytelnikom i ich rodzicom, ponieważ to świetna seria do wspólnego czytania i rozmawiania. :)Dla młodzieży, która lubi spędzać wolny czas na lekturze szczerze polecamy nasze najnowsze hiciory - pięknie ilustrowane, fantastycznie napisane i do tego zakręcone tytuły, wśród których są :


- "Dzienniczek spryciarza. Zaczyna się szkoła"

- "Dzienniczek spryciarza. Szkoły ciąg dalszy"

- "Hotel Hulajdusza"

- "Nie na stronę 39".Zapraszamy również do odwiedzin naszej nowej strony internetowej w celu zapoznania się z naszymi pięknie wydanymi książkami.


Świętujmy razem Dzień Dziecka... i czytajmy książki najlepiej przez cały, okrągły rok!

21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page