top of page

Majówka z dziećmi

Co warto przeczytać razem z dziećmi

w długi weekend?

Zapraszamy do składania zamówień już teraz!

Planujecie krótszy lub dłuższy rodzinny wyjazd na coroczną majówkę? W razie niepogody albo w ramach relaksu po całodziennych wycieczkach warto sięgnąć po schowaną w przepastnej walizce książkę (lub nawet kilka książek!).

Po aktywnie spędzonym na dworze dniu dzieci chętnie posłuchają przed snem pięknych historii. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne bajki, jakże lubiane i chętnie słuchane przez młodsze dzieci.


Dla starszych dzieci, w wieku szkolnym, które mają już za sobą pierwsze próby w samodzielnym czytaniu mamy w naszej bogatej ofercie także coś interesującego i wciągającego. Ciekawe, zabawne i intrygujące historie sprawdzą się w sam raz jako wesoły przerywnik w zabawach i uprzyjemni dzieciom wieczorny czas.


Zachęcamy Państwa do lektury i zakupu naszych propozycji!!!


"Selfie" to bardzo ważny głos w debacie na temat zagrożeń jakie niesie ze sobą współczesna komunikacja za pośrednictwem mediów społecznościowych, takich jak Facebook, Instagram, Messenger, WhatsApp czy Twitter.


Podczas lektury "Selfie" możemy prześledzić krok po kroku wabienie ofiary, młodej nastoletniej dziewczyny, proces jej uwodzenia i zdobywania zaufania. Te wszystkie działania mają prowadzić do podporządkowania sobie ofiary i wydobycia od niej materiałów mających służyć późniejszemu wywieraniu nacisku.


Ta pozycja czytelnicza niewątpliwie porusza wiele tematów wartych przemyślenia. To wartościowy punkt wyjścia do rozmowy z nastolatkami, szczególnie o budowaniu poczucia własnej wartości, o wyznaczaniu granic, szacunku do samego siebie.


Jaka jest idealna książka do rodzinnego czytania na cieplejsze dni? Najlepiej, aby była lekka, wesoła i najfajniej jakby miała pozytywne zakończenie z happy endem! Wtedy też majówka, nawet jeśli pogoda na 100% nie dopisze, będzie udana czego wam z całego serca życzymy!


Słonecznej i zaczytanej majówki dla naszych czytelników!!!
7 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page