top of page

PREMIERA!!! Już 26-27 kwietnia 2022!!!

WOŁODYMYR ZEŁENSKI Zdumiewający ukraiński bohater, który oparł się Putinowi i zjednoczył świat

Pierwsza na polskim rynku wydawniczym biografia odważnego prezydenta Ukrainy!

Zapraszamy do składania zamówień już teraz!

"Wołodymyr Zełenski. Zdumiewający bohater Ukrainy, który oparł się Putinowi i zjednoczył świat" to biografia człowieka, który odważnie przeciwstawia się trwającej obecnie rosyjskiej agresji. To książka o odwadze, waleczności i drodze jaką przeszedł Wołodymyr Zełenski - od aktora i kabareciarza po znanego i podziwianego przez cały świat walecznego polityka i prezydenta kraju!


Autorzy tej książki dynamicznym językiem opisują sylwetkę przywódcy narodu ukraińskiego. Przedstawiają wydarzenia "dzień do dniu", opisują wybrane fakty z życia Wołodymyra Zełenskiego i z fotograficzną dokładnością przedstawiają wojenne działania rozgrywające się w zaatakowanej przez Rosjan Ukrainie. Sięgają po precyzyjne dane, wywiady, a także wystąpienia prezydenta Ukrainy, aby stworzyć całościowy i wiarygodny portret walecznego męża stanu na jakiego wyrasta Wołodymyr Zełenski.


Autorzy tej książki to uznani dziennikarze i publicyści. W swojej książce opisują również pomoc i zaangażowanie Polski na rzecz ukraińskich uchodźców, a także opisują ile dla państwa ukraińskiego robi polski rząd oraz rządy innych państw z Europy i pozostałej części świata.


Część dochodu ze sprzedaży tej publikacji zostanie przekazana na wsparcie Ukrainy.


Zachęcamy Państwa do lektury i zakupu naszej nowości!!!


Autorzy: Andrew L. Urban i Chris McLeod Przekład: Paweł Gruszka

ISBN : 978-83-8275-120-8

Wymiary książki : 160 x 235 mm

Format: B5

Oprawa: miękka, ze skrzydełkami

Ilość stron : 208

Cena detaliczna: 39,99 zł11 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page