top of page

ZAPRASZAMY NA 25. MIĘDZYNARODOWE TARGI KSIĄŻEK W KRAKOWIE

Zaktualizowano: 10 lis 2021

Spotkanie z Adrianem Salamonem "Medusa"

 

ARTI Wydawnictwo weźmie udział w 25. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie, które odbędą się 14-17 października 2021 r. w Hali EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9. To unikalne wydarzenie kulturalne promujące czytelnictwo oraz jednocześnie wspaniała okazja do spotkania z ulubionymi autorami. Serdecznie zapraszamy we wszystkie dni trwania Targach na nasze stoisko - D21.

Kariera Adriana Salamona "Medusy" rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy chłopak miał zaledwie 19 lat. Młody youtuber pochodzi ze Szczecinka. Sympatię publiczności i szerokie grono widzów na YouTubie zyskał dzięki filmikom, na których nagrywał zabawne rozmowy telefoniczne ze swoim udziałem. Wraz z upływem czasu wzbogacił treść vlogów o swoje pasje, zainteresowania i codzienne tematy. Ten pomysł bardzo spodobał się subskrybentom jego oficjalnego konta – Medusa Official. Obecnie na jego kanale znajduje się136 filmów o różnorodnej tematyce, a liczba subskrypcji sięga 1,22 mln.

Pan Adrian Salamon "Medusa" będzie podpisywać swoją pierwszą książkę pt. "Medusa czyli 23 kilometry..." przez cały czas trwania Targów Książki w Krakowie.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia Targów Książki w Krakowie.

13 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page