top of page

Święta Faustyna

Życie i cuda największej polskiej mistyczki

W książce poznacie Państwo życie prostej, niewykształconej kobiety, którą Pan Jezus wybrał na głosicielkę Bożego Miłosierdzia.

W tej publikacji prześledzicie historie dawnych mistyczek Kościoła Katolickiego (Św. Hildegardy z Bingen, Św. Teresy z Avila oraz Św. Katarzyny ze Sieny), a także znajdziecie modlitwy do Bożego Miłosierdzia, które bezpośrednio dyktował Świętej Faustynie sam Pan Jezus Chrystus.


Album pt.: "Święta Faustyna" zawiera mnóstwo informacji o życiu tej świętej mistyczki począwszy od jej narodzin, przez życie zakonne aż do momentu ogłoszenia Faustyny Kowalskiej świętą Kościoła Katolickiego.


W publikacji zawarte są też ważne informacje o Sanktuariach poświęconych kultowi Bożego Miłosiernego w Polsce i na całym świecie. Dzięki tej lekturze poznają Państwo historię powstania wizerunku Jezusa Chrystusa Miłosiernego, którego gorliwą orędowniczką była Święta Faustyna.


Co warte podkreślenia, Siostra Faustyna wstawia się za wiernymi, którzy proszą o jej pomoc i nie pozostaje obojętna na ludzkie cierpienie. Jako Sekretarka Bożego Miłosierdzia rozdaje potrzebne łaski i uzdrowienia, a cuda dokonane za jej wstawiennictwem liczone są już w setkach!


Jej misja ciągle trwa i pomaga ludziom zbliżyć się do Boga Miłosiernego, przybliżając ludziom ideę miłosierdzia Bożego.


Zachęcamy do zapoznania się z dostępnymi tytułami w ofercie naszego Wydawnictwa!!!

55 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page