top of page

Książka na wakacje

Jaka powinna być książka na wakacje? Latem, rzecz jasna, można czytać wszystko i wybór właściwej książki zależy wyłącznie od czytelniczych upodobań.


Najcieplejsza pora roku kojarzy się z publikacjami pełnymi słońca, nadziei, radości, zabawy.... takimi, których lektura pozwala zapomnieć o szarej, ponurej codzienności i pozwala pobujać nieco w obłokach.

Poznajcie nasze propozycje książek na wakacje dla dzieci i dla dorosłych:


Dla dzieci :


HOTEL HULAJDUSZA Autor: Rik Peters Ilustracje: Federico van Lunter Przekład: Joanna Borycka-ZakrzewskaTo opowieść detektywistyczna z czarnym humorem i niezwykle ciekawymi postaciami. A wszystko zaczyna się od tego jak boy hotelowy, Franciszek znajduje zwłoki w pokoju hotelowym.... Jeśli chcecie wiedzieć kto za tym stoi i jak do tego doszło, koniecznie zajrzyjcie do tej ksiażki.

W książce znajdziecie piękne i oryginale biało-czarne ilustracje. Przy czytaniu będzie trochę śmiechu i trochę strachu. W sam raz na wakacje!!SELFIE Autor: Kaat de Kock Przekład: Joanna Borycka-ZakrzewskaProponujemy zabrać ze sobą naszą książkę, przeznaczoną dla nastolatek. Powieść opowiada o losach Lindy i opisuje jej podejrzaną znajomość z chłopcem o imieniu Bram, którego poznaje na Facebooku.

Czy z tej znajomości mogą wyniknąć kłopoty?

Pouczająca, wciągająca i niezwykle aktualna pozycja obowiązkowa dla miłośniczek social mediów. Polecamy!!!


Dla dorosłych:


ZELENSKY WOŁODYMYR Zdumiewający bohater Ukrainy, który oparł się Putinowi i zjednoczył świat Autorzy: Andrew l. Urban i Chris McLeod

Kim jest ten człowiek? W jaki sposób stał się międzynarodowym bohaterem naszych czasów? Ta książka to fascynująca opowieść o zadziwiającym i niezwykłym liderze.

Zagłębiając się strona po stronie w lekturę, czytelnik pozna dzieciństwo Wołodymyra Zełenskiego, historię jego rodziny oraz niesamowitą transformację z telewizyjnego celebryty w pierwszego żydowskiego prezydenta Ukrainy. Razem z autorami tej fascynującej biografii prześledzisz drogę jaką przeszedł niezłomny Prezydent Ukrainy - od aktora i kabareciarza po znanego i podziwianego przez cały świat walecznego polityka!


MICHELLE OBAMA Co w zyciu ważne Autor: Michelle Obama

Ninejszy zbiór ponad 170 inspirujących sentencji udowadnia, że Michelle Obama naprawdę zasłużyła sobie na miano jednej z najbardziej wpływowych osobistości na świecie.

Naprawdę silni ludzie podnoszą innych na duchu. Naprawdę potężni jednoczą ich.
Wydawnictwo ARTI życzy wspaniałych wakacyjnych przygód z książką w ręku.


20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page