top of page

Medusa, czyli 23 kilometry do…

Kariera Adriana Salamona rozpoczęła się w 2016 roku, kiedy chłopak miał zaledwie 19 lat. Młody youtuber pochodzi ze Szczecinka. Sympatię publiczności zyskał dzięki filmikom, na których nagrywał zabawne rozmowy telefoniczne ze swoim udziałem.

Wraz z upływem czasu wzbogacił treść vlogów o swoje pasje, zainteresowania i codzienne tematy. Ten pomysł bardzo spodobał się jego subskrybentom, których z dnia na dzień zaczęło przybywać na oficjalnym koncie chłopaka – Medusa Official.


Twórczość Medusy jest dziś bardzo rozpoznawalna. Na jego koncie znajduje się obecnie 136 filmów o różnorodnej tematyce, a liczba subskrypcji sięga 1,22 mln. Możemy odnaleźć tam wiele filmów nagranych na siłowni oraz udokumentowanej przemiany sylwetki youtubera, która zresztą jest bardzo imponująca. Spore grono fanów Medusy zyskało nawet własną nazwę - określani są jako „Wariaci Medusy”. Wśród filmów publikowanych na oficjalnym profilu na YouTube nie brakuje słynnych Q&A (Questions & Answers), w których Medusa odpowiada na wcześniej zadane pytania.


Kolejną pasją, którą Medusa chętnie dzieli się z fanami jest muzyka. Młody youtuber zaczął nagrywać autorskie piosenki, na których rapuje o życiu, początkach kariery oraz osobistych przeżyciach. Do najbardziej popularnych wideoklipów zaliczyć możemy tytuły takie jak „Uczony błędem”, „Żyją netem”, „Druga runda”, czy „Szkoła życia”. Ostatnią piosenką Medusy jest utwór „Niezależny”, który został opublikowany w maju 2019 roku i obecnie posiada ponad 500 tys. odsłon. W tekście piosenki autor odnosi się do tego, że ciągle spełnia swoje marzenia i chce piąć się w górę, przy czym pozostać autentyczny dla bliskich mu osób.

Medusa zdecydował się na wzięcie udziału w gali Fame MMA 4, która odbyła się w Częstochowie w 2019 roku. Walka okazała się jego wielkim sukcesem. Pokonał Piotra Knasia, dzięki zastosowaniu dźwigni na staw łokciowy. Na kanale Medusa Official nie mogło zabraknąć filmu, który przedstawia kulisy gali, przygotowania Adriana do walki oraz ukazuje całą atmosferę wokół tego wydarzenia. Film cieszy się ogromną oglądalnością – aktualnie posiada 1 743 224 wyświetleń! Kolejna walka, w której Medusa wziął udział odbyła się 28 sierpnia 2021 r. w ramach pierwszej gali High League ne Ergo Arenie w Gdańsku. Wygrał w starciu z Maciejem Ratajem.


Jako jeden z najlepiej prosperujących polskich youtuberów Medusa posiada prężnie działające profile w social mediach. Na Instagramie możemy odnaleźć dwa konta Adriana – jedno z pseudonimem @medusaoficjalnie i drugie @medusayoutube. Pierwsze z nich jest jego oficjalnym kontem, na którym promuje swoją sylwetkę i dodaje treści związane z twórczością na YouTube oraz działalnością w mediach społecznościowych. Drugie z kolei, prowadzone jest dla zabawy. Pokazuje na nim swoją codzienność, spotkania ze znajomymi, imprezy i udział w życiu towarzyskim.

Według rankingu TOP 100 polskich influencerów działających na YouTube konto Medusa Official zajmuje 77. miejsce pod względem posiadanych subskrypcji i popularności w mass mediach.

Więcej informacji o naszej nowości znajdziesz tutaj:

332 wyświetlenia0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comentários


bottom of page