top of page

PODSUMOWANIE ROKU 2021 w ARTI

To był świetny rok dla naszego Wydawnictwa ARTI!!!

Pomimo ciągle rosnących cen surowców, w tym papieru, kartonu i tektury, Wydawnictwo ARTI podczas minionego 2021 roku wydało ponad kilkadziesiąt nowych tytułów, zarówno z literatury dziecięcej jak też młodzieżowej. Niezwykłym wręcz zainteresowaniem cieszyły się i nadal cieszą przepiękne serie książeczek edukacyjnych dla dzieci w wieku 2 - 5 lat, pod tytułami:

  • "Dziecięce uczucia" - piękna i pouczająca seria krótkich opowiadań dla młodszych dzieciach jak radzić sobie z różnymi emocjami, czasem trudnymi. Treści i wspaniałe ilustracje 8 książeczek z tej wyjątkowej serii przypadła do gustów naszym młodym czytelnikom i ich rodzicom.

  • "Magiczne słowa Leopolda" - 4 książeczki zawierające krótkie opowiastki dla najmłodszych w jakich sytuacjach używać takich słów jak proszę, dziękuję czy przepraszam. Leopold w piękny i łatwy sposób uczy dzieci jak przydatna w codziennym życiu okazuje się znajomość tych magicznych słów.

W 2021 roku udało się nam wydać wspaniałe książkowe nowości dla młodzieży, które także znajdują się wśród naszych BESTSELLERÓW roku 2021!!!

Zachęcamy do uzupełnienia domowej biblioteczki o te wspaniałe tytuły!


Mimo trwającej pandemii, mieliśmy ten zaszczyt i przyjemność wziąć udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Nasze stoisko podczas Targów odwiedziło wielu wielbicieli dobrych książek. Nasze zaproszenie przyjęli goście specjalni - Pani Laura Łącz, znana i lubiana polska aktorka oraz popularny youtuber, Adrian Salamon znanego jako MEDUSA, którzy chętnie rozmawiali ze swoimi czytelnikami, podpisywali swoje książki, a także chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć. To były fantastyczne Targi i wspaniała okazja do spotkania z entuzjastami dobrej literatury.

Wydawnictwo ARTI w 2021 roku poszerzyło swoją ofertę edukacyjną, z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą naprawdę bogatą ofertą książeczek edukacyjnych z naklejkami, zajrzyjcie do naszej serii "Ćwicz", aby pomóc dzieciom poszerzać wiedzę o pisaniu, czytaniu i liczeniu w sposób wesoły, kreatywny i kolorowy!

Jeszcze więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz tutaj:20 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page