top of page

PODSUMOWANIE ROKU 2021 w ARTI

To był świetny rok dla naszego Wydawnictwa ARTI!!!

Pomimo ciągle rosnących cen surowców, w tym papieru, kartonu i tektury, Wydawnictwo ARTI podczas minionego 2021 roku wydało ponad kilkadziesiąt nowych tytułów, zarówno z literatury dziecięcej jak też młodzieżowej. Niezwykłym wręcz zainteresowaniem cieszyły się i nadal cieszą przepiękne serie książeczek edukacyjnych dla dzieci w wieku 2 - 5 lat, pod tytułami:

  • "Dziecięce uczucia" - piękna i pouczająca seria krótkich opowiadań dla młodszych dzieciach jak radzić sobie z różnymi emocjami, czasem trudnymi. Treści i wspaniałe ilustracje 8 książeczek z tej wyjątkowej serii przypadła do gustów naszym młodym czytelnikom i ich rodzicom.

  • "Magiczne słowa Leopolda" - 4 książeczki zawierające krótkie opowiastki dla najmłodszych w jakich sytuacjach używać takich słów jak proszę, dziękuję czy przepraszam. Leopold w piękny i łatwy sposób uczy dzieci jak przydatna w codziennym życiu okazuje się znajomość tych magicznych słów.W 2021 roku udało się nam wydać wspaniałe książkowe nowości dla młodzieży, które także znajdują się wśród naszych BESTSELLERÓW roku 2021!!!

Zachęcamy do uzupełnienia domowej biblioteczki o te wspaniałe tytuły!


Mimo trwającej pandemii, mieliśmy ten zaszczyt i przyjemność wziąć udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Nasze stoisko podczas Targów odwiedziło wielu wielbicieli dobrych książek. Nasze zaproszenie przyjęli goście specjalni - Pani Laura Łącz, znana i lubiana polska aktorka oraz popularny youtuber, Adrian Salamon znanego jako MEDUSA, którzy chętnie rozmawiali ze swoimi czytelnikami, podpisywali swoje książki, a także chętnie pozowali do pamiątkowych zdjęć. To były fantastyczne Targi i wspaniała okazja do spotkania z entuzjastami dobrej literatury.

Wydawnictwo ARTI w 2021 roku poszerzyło swoją ofertę edukacyjną, z myślą o dzieciach w wieku przedszkolnym i szkolnym.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą naprawdę bogatą ofertą książeczek edukacyjnych z naklejkami, zajrzyjcie do naszej serii "Ćwicz", aby pomóc dzieciom poszerzać wiedzę o pisaniu, czytaniu i liczeniu w sposób wesoły, kreatywny i kolorowy!


Jeszcze więcej informacji o naszej ofercie znajdziesz tutaj:21 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

Comments


bottom of page